CSENGETÉSI REND

1.óra  8:00 - 8:45

2.óra  8:55 - 9:40

3.óra  9:55 - 10:40

4.óra  10:55 - 11:40

5.óra  11:50 - 12:35

6.óra  12:45 - 13:30

7.óra  14:00 - 14.45

HETI ÉTLAP

 23. hét

június 7-9-ig.

 

Digitális gyerekvédelmi

stratégai

 

 

 

<<

Kalászkonyító

június.

>>
H K Sze Cs P Szo V
    1. 2. 3. 4. 5.
6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
13. 14. 15. 16.

17.

18. 19.
20. 21. 22. 23. 24. 25. 26.
27. 28. 29.   30.      
2022

3. Jutalomkirándulás

7-9. erdei iskola

8.,9. osztálykirándulások

10. tanítás nélküli munkanap

15. utolsó tanítási nap

17. 15:30 ballagás

     17:00 bizonyítványosztás

 

Étkezés díja 2021. jan-1-től:

1x-i   319 Ft

2x-i  385 Ft

3x-i   451 Ft

Az e-étkeztetés ezen

a címen érhető el:

http://etkeztetes.budapest13.hu/belepes

Az étkeztetéssel kapcsolatban bővebben

az iskolai önkormányzati hirdetőtáblán és

a Budapest Főváros XIII. Kerületi

Önkormányzat Intézményműködtető és

Fenntartó Központ honlapján tájékozódhatnak:

imfk.bp13.hu

 

Kedves Szülők!

Az e-ellenőrző felületét az alábbi linken érhetik el:

KRÉTA

Tanulói:

A felhasználó név: gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál.
A jelszó:gyermeke születési dátuma a 

következő formátumban: pl.: 1848-03-15

Gyermeke érdemjegyeit, házi feladatokat,

a tanárok üzeneteit itt tekinthetik meg.

Szülői (bővített jogosultság):

A felhasználó név:gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál, melynek végén G01 vagy G02 van.

A jelszót Önök állítják be.
Itt indíthatnak e-ügyintézést

(igazolások beküldése, levelezés a pedagógusokkal...)

Kérjük gyakran nézzenek 

rá az e-ellenőrzőre!

 

 

Büszkeségeink

A Gárdonyi Géza portréját ábrázoló emlékplakettet, a "Gárdonyi díjat", minden tanévben a nevelőtestület határozata alapján a legjobb nyolcadik osztályos tanuló veheti át.

Gárdonyi-díjas tanulóink:

2022.    Király Kata Magdolna és Hübner Júlia

2020.           Pap Eszter és Várkonyi Flóra

2019.           Bácsatyai Lili és Varga Tünde Szamóca

2018.           Biró Bence

2017.           Erős Zoárd

2016.           Róder György

2015.          Tímár Jázmin

                   Juhász Márton

2014.           Novák Réka

2013.           Fehérkuti Anna, Debreceni Luca

2012.           Papik Réka, Nagy Kristóf Gyula

2011.           Matusz Márk, Téglás Anna

2010.           Szilvási Réka, Magyar Szilvia, Scherer Fruzsina

2009.           Hamrouni Noura

2008.           Zalatnay Lídia

2007.           Kerpel-Fronius Áron

2006.           Mansaré Anna Manty

2005.           Kaba Magali Jessica, Kimball Dávid, Kulcsár Andrea, Magyar Krisztina

2004.           Mansaré Finda

2003.           Nguyen P. B. Quynh

2002.           Papp Ágnes Veronika, Pataki Anna

2001.           Jókay Katalin

2000.           Jenei Zsigmond, Mezei Ildikó, Szabados Györgyi

1999.           Pál Judit, Sánta Julianna

1998.           Czigány Krisztina, Tihanyi Zsófia

1997.           Sándor Lénárd

1996.           Borbély Tímea, Morvai Claudia

1995.           Lázár András

1994.           Nagy Enikő

1993.           Magyar András

 

 

 

 

 

Versenyeredmények

Kitüntetett pedagógusok

Impresszum   |   Jogi nyilatkozat   |   Honlaptérkép   |   Kapcsolatfelvétel