CSENGETÉSI REND

1.óra  8:00 - 8:45

2.óra  8:55 - 9:40

3.óra  9:55 - 10:40

4.óra  10:55 - 11:40

5.óra  11:50 - 12:35

6.óra  12:45 - 13:30

7.óra  14:00 - 14.45

HETI ÉTLAP

 23. hét

június 7-9-ig.

 

Digitális gyerekvédelmi

stratégai

 

 

 

<<

Kalászkonyító

június.

>>
H K Sze Cs P Szo V
    1. 2. 3. 4. 5.
6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
13. 14. 15. 16.

17.

18. 19.
20. 21. 22. 23. 24. 25. 26.
27. 28. 29.   30.      
2022

3. Jutalomkirándulás

7-9. erdei iskola

8.,9. osztálykirándulások

10. tanítás nélküli munkanap

15. utolsó tanítási nap

17. 15:30 ballagás

     17:00 bizonyítványosztás

 

Étkezés díja 2021. jan-1-től:

1x-i   319 Ft

2x-i  385 Ft

3x-i   451 Ft

Az e-étkeztetés ezen

a címen érhető el:

http://etkeztetes.budapest13.hu/belepes

Az étkeztetéssel kapcsolatban bővebben

az iskolai önkormányzati hirdetőtáblán és

a Budapest Főváros XIII. Kerületi

Önkormányzat Intézményműködtető és

Fenntartó Központ honlapján tájékozódhatnak:

imfk.bp13.hu

 

Kedves Szülők!

Az e-ellenőrző felületét az alábbi linken érhetik el:

KRÉTA

Tanulói:

A felhasználó név: gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál.
A jelszó:gyermeke születési dátuma a 

következő formátumban: pl.: 1848-03-15

Gyermeke érdemjegyeit, házi feladatokat,

a tanárok üzeneteit itt tekinthetik meg.

Szülői (bővített jogosultság):

A felhasználó név:gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál, melynek végén G01 vagy G02 van.

A jelszót Önök állítják be.
Itt indíthatnak e-ügyintézést

(igazolások beküldése, levelezés a pedagógusokkal...)

Kérjük gyakran nézzenek 

rá az e-ellenőrzőre!

 

 

Galéria

Akik kíváncsiak arra, hogy milyen programokon vesznek részt iskolánk tanulói, bátran kattintsanak az alábbi linkekre!

2021-2022

Ismerkedő délelőtt

Francia csapatépítő kirándulás

Erdei iskola Vérteslovas 4.c

5.a és 5.c

1.a Állatkert

1.b Állatkert

Kirándulás Margitsziget 6.b

Kirándulás Pákozd, Tarzan Park 5.b

Erdei iskola Vérteslovas 3.a és 3.b

Sárkányhajó verseny

Egészség-és sportnap

4.c felhősuli

Táskamentes nap

Májusi amőba

Atlétika Verseny

6.c Operanézőben

Kémiaverseny

Váltóverseny

Bowling

Farsang

Gárdonyi pályamunkák

Jó tanuló, jó sportoló díjátadó

Francia csapatépítő kirándulás az Állatkertben

Túra a Dunakanyarban

Diákolimpia-váltófutás

A magyar népmese napja

Pályaorientációs nap

Tanévnyi

Szigetköz 2021.

 

2020-2021

Diákolimpia-Őszi futball

Sportlövészet

Farsangi móka

Tavaszi foci, partizán

Osztálykirándulások

 

2019-2020

125. tanévnyitó ünnepély

Szigetköz 2019
Balatonszárszó 2019

Sakkverseny

Gárdonyi nap koszorúzás

Gárdonyi nap díjátadó ünnepség

Farsang

Ergométer Kerületi Verseny

 

2018-2019

Erdei iskola és kirándulás: 4.a Szigetbecsén

                                            4.b Nőtincsen

Gyerek-, Sport-, Egészségnap

Sakkórák az 1.c-ben

Miénk a színpad!

1.a    2.c    3.a  3.a videó  3.b    3.c     4.a    4.c    5.a    5.c    5. évf. tánc    6. évf. tánc   7-8. angol    8.a     8. évf. buzogány     énekkar

"Játéktan" óra 1.c

Víz világnapja a Gárdonyiban

1848-49-es megemlékezés 4.b

Februári korizás

Farsang

Túrák

Magyar Kultúra Napja-Gárdonyi nap

Gárdonyi nap-Projekt

Karácsonyi kézműves délután

Amőba bajnokság az iskolában

Kerületi sakkverseny

Adventi ünnep-fényvarázslat

Pingpong bajnokság

Kerületi Floorball Verseny

Csoportmunka IKT eszközök használatával a 4.a-ban

Kerületi Úszóverseny

Bolyai Matematika Csapatverseny helyezettjei

Kerületi Futball Verseny

Kerületi Diákolimpia-Váltófutás

Pályaorientációs nap

Udvaravató

Szigetközi tábor

Kézműves tábor-Balatonszárszó

 

2017-2018

Osztálykirándulás 1.a

Erdei iskola 3.b, 3.c, 4.c

Erdei iskola 2.b, 3.a, 4.a és 4.b

Erdei iskola 2.a

Kerületi Atlétika Verseny

Miénk a színpad

Petrucz Mirkó -vívás

1848-1849

Farsangi mulatság

Bowling

Asztalitenisz Diákolimpia

Úszóverseny

Kosárlabda

Adventi kiállítás

Látogatás a CEU egyik intézményében

Kerületi Kölyökatlétika Csapatverseny

Kispályás foci őszi fordulója

Magyar Népmese Napja

Pályaorientációs nap

Vizz air futás

Sportnap Csillebércen

Tanévnyitó ünnepély

 

2016-2017

Szigetközi kenus tábor

Balatoni barangoló kézműves tábor

Mezei Futóverseny

Országos döntő (sakk)

BEAC bajnok (sakk)

1848. március 15.

Budapesti Diákolimpia (sakk)

Kisze égetés

Jégdisco

Budapesti Ifjúsági sakk csb.

Világbarangoló ovisuli

2.c osztály színházi előadás illusztrációi

Ergométer- diákolimpia

Sakk- diákolimpia

Karácsonyi kézműves foglalkozás felső tagozaton

Adventi kiállítás megnyitó

Emléktábla avatás

Francia csapatépítő kirándulás (Emese Park)

Decemberi korcsolyázás

Futó és gyaloglónap

Foci 3. és 4. korcsoport

YOYO bemutató az udvaron

Diákolimpia-úszóverseny

Ping-pong verseny

A Magyar Népmese Napja

Kerületi váltófutás

Tanévnyitó

Csillebérci sportnap

 

2015-2016.

Nyári táborok

Angol tábor Velencén

Francia tábor Balatonboglár

Kézműves tábor Keszthelyen

Sport tábor Balatonszemesen

 

Erdei iskolában, közel a természethez.

1.a és 2.a

2.c

3.a és 4.a

3.c

Rendhagyó rajz órák a 2.c osztályban

Legjobbak kirándulása

Továbbtanulás

Farsang

Gárdonyi nap

Béke téri templomi hangverseny

Karácsonyi koncert
Adventi kiállítás és megnyitó műsor

Danubia Zenekar koncertsorozata

 

Képek az iskolánkról

Híressé vált tanítványok az iskolánkban

Osztálytalálkozó 2012.

 

 

 

Impresszum   |   Jogi nyilatkozat   |   Honlaptérkép   |   Kapcsolatfelvétel