Verseny neve |
Gyermek neve |
Osztálya
|
Helyezése |
Felkészítő tanára
|
Bolyai Matematika Csapatverseny (körzeti) |
Mészáros Viola |
4.a |
I. |
Nida Olga, Szórádi Ildikó, Suga Tamásné,
|
|
Magyar Ádám
|
|
Szerencsés Alíz |
4.b |
|
Szeift Hanna |
Bolyai Matematika Csapatverseny (körzeti) |
István Zalán |
4.a |
VI. |
Szórádi Ildikó, Suga Tamásné
|
|
Bozsits Bernát |
|
Tóth-Frank Albert |
|
Farkas Fülöp |
Bolyai Matematika Csapatverseny (körzeti)
|
Engárd Flóra |
4.a |
XII. |
Szórádi Ildikó, Suga Tamásné
|
|
Siklósy Sára |
|
Varró Lia |
|
Barta Noémi |
Bolyai Matematika Csapatverseny (körzeti) |
Misánszki Marcell |
3.a |
VII.
|
Kolonics Tímea |
|
Wolffart Eszter |
|
Bíró-Nink Ádám |
3.b |
|
Szamosközi Eszter |
Bolyai Matematika Csapatverseny (körzeti) |
Mados Benjamin |
3.a |
XI. |
Kolonics Tímea |
|
Mandák Flóra |
3.b |
|
Németi Anna |
|
Bogdány Máté |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny(körzeti) |
Wolffart Eszter Maja |
3.a |
II. hely
döntős
|
Kolonics Tímea és Pirisi Anna |
|
Szűcs Liza Sarolta |
|
Misánszki Marcell |
|
Mados Benjamin |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny(körzeti) |
Bozsits Bernát |
4.a |
II. hely
döntős |
Tóth Lívia |
|
István Zalán |
|
Farkas Fülöp |
|
Tóth-Frank Albert |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny(körzeti) |
Engárd Flóra |
4.a |
VII. hely |
Tóth Lívia
|
|
Siklósy Sára
|
|
Szlama Véda |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) |
Gécs Dalma |
7.a |
VI. hely |
Gulyás Szabó Hajnalka és Katona Gabriella |
|
Lukáts Lilla |
|
Várkonyi Ella |
|
Venczel Milla
|
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) |
Berta Nóra |
6.b
|
VI. hely |
Boros Istvánné |
|
Büchler Ruben |
|
Deák Bié |
|
Répássy Luca |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) |
Fekete Blanka |
6.a |
XII. hely |
|
|
Siklósy Adál |
|
Tóth Kamilla |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) |
Kocsis Borbála |
7.b |
IX. hely |
|
|
Drágos Péter |
|
Szentesi Tamás |
|
Mesaros Péter |
7.c |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) |
Grandsire Alíz |
7.a |
X. hely |
|
|
Mikulás Mona |
|
|
Szeift Lili |
|
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (körzeti) |
Bhandari Szangitá |
8.b |
I. hely |
Boros Istvánné és
Gulyás-Szabó Hajnalka
|
|
Büchler Noa |
|
Deák Izabella |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (országos döntő)
|
István Zalán |
4.a |
XVII. hely |
Tóth Lívia |
|
Bozsits Bernát |
|
Tóth-Frank Albert |
|
Farkas Fülöp |
Kerületi Szépolvasó Verseny |
Bozsits Bernát |
4.a |
II. hely |
Tóth Lívia |
Kerületi Magyar-Történelem Csapatverseny |
Gécs Dalma |
7.a |
III. hely |
Kulcsár Sára |
|
Lukács Lilla |
|
Venczel Milla |
Kerületi Berzsenyi Matematika Verseny
|
Várkonyi Ella |
7.a |
I. hely |
Schmidtné Kaszás Andrea |
|
Mesaros Péter |
7.c |
V. hely |
Gyors Gépírás Informatika Verseny 3-4. évf. |
Zele Boldizsár |
4.c |
IV. hely |
Szabóné Németh Ágnes |
Gyors Gépírás Informatika Verseny 5-6. évf. |
Büchler Ruben |
6.b |
IV. hely |
Fring Erzsébet |
Gyors Gépírás Informatika Verseny 7-8. évf. |
Kis Virág |
8.b |
IV. hely |
Fring Erzsébet |
Ady Gimnázium Biológia Verseny |
Grandsire Alíz |
6.a |
IV. hely |
Péteriné Kriston Karola |
Bolyai Természetismeret Csapatverseny |
Mados Benjamin |
3.a |
V. hely |
Pirisi Anna |
|
Misánszki Marcell |
|
Wolffart Eszter |
|
Paizs Tamás
|
Bolyai Természetismeret Csapatverseny |
Mados Liza |
3.b |
IX. hely |
Pirisi Anna |
|
Deák Bernadett |
|
Mandák Flóra |
|
Németi Anna |
Bolyai Természetismeret Csapatverseny |
Molnár Bence |
6.a |
I. hely |
Péteriné Kriston Karola |
|
Sebestyén Dávid |
6.a |
|
Németh Patrik |
6.b |
Bolyai Természetismeret Csapatverseny |
Böhm Péter |
6.a
|
II. hely |
|
Szamosközi Dóra
|
6.c
|
|
Szeift Lili |
6.b
|
|
Deák Bié |
6.b
|
Bolyai Természetismeret Csapatverseny |
Csepregi Petra |
6.a |
IV. hely |
|
Hunya Borbála |
|
Skultéti Liza |
|
Halasi Réka |
Bolyai Természetismeret Csapatverseny |
Farkas Mihály |
5.a |
V. hely |
|
Lopez-Mészáros Fábió |
|
Sugár András |
|
Kokovai Renáta |
Bolyai Természetismeret Csapatverseny |
Somogyi Nimród |
7.c |
VIII. hely |
|
Takács Zétény |
|
Juhász Zsófia |
|
Mesaros Péter |
Bolyai Természetismeret Csapatverseny |
Nagy Virág |
6.c |
IX. hely |
|
Grandsire Alíz |
6.a |
|
Mikulás Mona |
6.a |
Balázs Judit Kerületi Matematika Emlékverseny
|
Deák Bié |
6.b |
I. hely |
Schmidtné Kaszás Andrea |
|
Berta Nóra |
6.b |
V. hely |
Schmidtné Kaszás Andrea |
|
Szamosközi Dóra |
6.c |
V. hely |
Schmidtné Kaszás Andrea |
Tiszán innen, Dunán túl..kerületi és fővárosi verseny |
Deák Izabella |
8.b |
kiemelt arany
|
Gulyás-Szabó Hajnalka
|
Lukáts Lilla |
7.a |
Eötvös Lóránd Kerületi Matematika Verseny 5. |
Sugár András |
5.a |
I. hely |
Schmidtné Kaszás Andrea |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny
|
Pap Nándor |
2.b |
X. hely |
Suga Tamásné |
|
Misánszki Marcell |
3.a |
III. hely |
Kolonics Tímea |
|
Bozsits Bernát |
4.a |
IX. hely |
Suga Tamásné és Szórádi Ildikó |
|
Engárd Flóra |
V. hely |
|
István Zalán Hunor |
VII. hely |
|
Sugár András |
5.a |
VIII. hely |
Schmidtné Kaszás Andrea |
Kerületi Népdaléneklési Verseny (alsó)
|
Kebiche Zahra |
4.a |
arany minősítés |
Tóth Lívia |
Zrínyi Ilona Matematika Verseny (csapat)
|
Engárd Flóra |
4.a |
I. hely |
Suga Tamásné és Szórádi Ildikó |
|
Bozsits Bernát |
|
István Zalán Hunor |
|
|
|
|
|
Hevesy György Kémia Verseny (megyei) |
Mesaros Péter (továbbjutó) |
7.c |
|
Schmidtné Kaszás Andrea |
Kerületi Helyesírási Verseny (alsó) |
Farkas Fülöp |
4.a |
I. hely |
Tóth Lívia |
|
Tóth-Frank Albert |
III. hely |
Ady Matematika Verseny |
Sugár András (továbbjutó)
|
5.a |
I. hely |
Schmidtné Kaszás Andrea |
|
Breuer Vince |
5.b |
V. hely |
|
Huszár Andor |
5.b |
VI. hely |
|
Hargitai Ádám |
7.a |
III. hely |
Kazinczy Szépkiejtési Verseny |
Deák Bié Áfra |
6.b |
I. hely |
Boros Istvánné |
MEBT Országos Rajzverseny |
Gécs Dalma |
7.a |
III. hely |
Sóvágóné Panajotu Anna |
Venczel Milla |
Ónodi Jamina |
Szűcs Boglárka |
Lukáts Lilla |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kerületi Matematika Verseny |
|
|
|
|
Kerületi Könyvtárhasználati Csapatverseny
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Országos Francia Verseny |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|