CSENGETÉSI REND

Normál tanítási rend

1.óra  8:00 - 8:45

2.óra  8:55 - 9:40

3.óra  9:55 - 10:40

4.óra  10:55 - 11:40

5.óra  11:50 - 12:35

6.óra  12:45 - 13:30

7.óra  14:00 - 14.45

 

Rövidített tanítási rend

1.óra  8:00 - 8:35

2.óra  8:45 - 9:20

3.óra  9:35 - 10:10

4.óra  10:20 - 11:55

5.óra  11:05 - 11:40

6.óra 11:50 - 12:25

HETI ÉTLAP

36. hét

szept. 2-6.

     37. hét

szept. 9-13.

Digitális gyerekvédelmi

stratégai


VAKÁC.. 10..9..8..7..

<<


"Augusztus

csépelő.

Szeptember

   gyümölcshozó ."

>>
H K Sze Cs P Szo V
 26. 27.  28.  29.  30.  31.  1.
2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
9. 10. 11. 12.

13.

14. 15.
16. 17. 18. 19. 20. 21. 22.
 23. 24. 25. 26. 27.  28.  29. 
30.             
2024

28. 17:00 Szülői értekezlet 1. évf.

 

Étkezés díja 2023. ápr. 1-től:

           normál/diétás

1x-i    577 Ft/672 Ft

2x-i   717 Ft/822 Ft

3x-i   857 Ft/972 Ft

Az e-étkeztetés ezen

a címen érhető el:

http://etkeztetes.budapest13.hu/belepes

Az étkeztetéssel kapcsolatban bővebben

az iskolai önkormányzati hirdetőtáblán és

a Budapest Főváros XIII. Kerületi

Önkormányzat Intézményműködtető és

Fenntartó Központ honlapján tájékozódhatnak:

imfk.bp13.hu

 

Kedves Szülők!

Az e-ellenőrző felületét az alábbi linken érhetik el:

KRÉTA

Tanulói:

A felhasználó név: gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál.
A jelszó:gyermeke születési dátuma a 

következő formátumban: pl.: 1848-03-15

Gyermeke érdemjegyeit, házi feladatokat,

a tanárok üzeneteit itt tekinthetik meg.

Szülői (bővített jogosultság):

A felhasználó név:gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál, melynek végén G01 vagy G02 van.

A jelszót Önök állítják be.
Itt indíthatnak e-ügyintézést

(igazolások beküldése, levelezés a pedagógusokkal...)

Kérjük gyakran nézzenek 

rá az e-ellenőrzőre!

 

 

Versenyek (a képek megtekinthetők a galériában)

2023-2024
 
Diákolimpia-Atlétika
II. kcs EGYÉNI   Kádár Zorka 4.b                              1. hely
II. kcs fiú Misánszki Marcell, Fülöp Misa, Paizs Tamás 3.a
Kádár Gergő 4.b Bozsits Bernát, Fekete Jónás 4.a     4. hely
II. kcs. lány Varró Lia, Tóth Adél, Kebiche Zahra       2. hely
Kádár Zorka, Lökkös Eszter, Brown Emili 4.b
-Zsinórlabda verseny          1. hely
Ónodi Jamina 7.a, Szabó Antónia, Molnár Amina 6.a, Lökkös Enikő, Balla Zsolna, Tóth Rebeka 6.c
Diákolimpia-Sakk egyéni
I. kcs. lány Szamosközi Eszter 3.b                              3. hely
I. kcs. fiú  Horváth Hugó 1.b                                       2. hely
Diákolimpia-Mezei futóverseny
IV. kcs. lány Sved Dária 7.c                                         3. hely
IV. kcs fiú Urbán Tabán 7.a                                         3. hely
IV. kcs fiú Csibor Gergő 8.b                                        2. hely
Diákolimpia-Úszás
III. kcs 50m pillangó  Lengyel Simon 6.c                      3. hely
III. kcs. 50m gyors    Lengyel Simon 6.c                     1. hely
III. kcs. 50m gyors mix váltó Sebestyén Hanna 5.b, Sebestyén Dávid 6.a, Kokovai Renáta 5.a, Lengyel Simon. 6.c 3. hely                                     
Diákolimpia-Asztalitenisz
III. kcs lány Dékány Petra 6.b                                    1. hely
III. kcs. fiú Róder Ádám 6.b                                       3. hely
IV. kcs. lány Fekete Blanka 6.a                                  2. hely                                                            
 
2022-2023
Kerületi Sárkányhajóverseny IV. kcs.   1. hely
 
Sevat Benjámin 7.b;Csibor Gergő 7.b; Hajnal Ádám 7.b;Nagy Botond 7.b; Szakács Gergely 7.c;Miklós Mira 8.a;Béki Johanna 8.a; Kóródi Bálint 8.a;
Urbán Dormán 8.a;Petró- Busa Zsófia 8.b;Somfai Sára 8.b;Enkhtumen Enkhsergelen 8.b;Volford Eszter 8.b;Benedek Márton 8.c; Brown Eric 8.c;
Koncsik Mór 8.c;Mikulás Zénó 8.c;Vladár Barnabás 8.c; Vladár Miklós 8.c
 
Kerületi Sárkányhajóverseny III. kcs.  1. hely
Hunya Borbála 5.a;Skultéti Liza 5.a;Sebestyén Dávid 5.a;Deák Bié 5.b;Lökkös Enikő 5.c; Wankló Viktória 5.c;Lenert Erik 5.c;
Lengyel Simon 5.c;Bujtár Borbála 6.a;Mádi- Nátor Noémi 6.a;Matlák Ádám 6.a;Ónódi Jamina 6.a;Urbán Tabán 6.a; Szilágyi Orsolya 6.a;
Bedák Zoé 6.c; Bartakovics Szelma 6.c;Latky Mór 6.c; Kiss Virág 7.b; Kállai Tibor 7.b
 
Többpróba/Atlétika III. kcs. lány      4.hely
Mádi- Nátor Noémi 6.a, Lökkös Enikő 5.c, Bujtár Borbála 6.a, Ónódi Jamina 6.a, Bartakovics Szelma 6.c
Többpróba/Atlétika IV. kcs. fiú        4.hely
Hajnal Ádám 7.b, Enkthumen Enkhsergelen 8.b, Benedek Márton 8.c, Csibor Gergő 7.c, Brown Erik 8.c
Többpróba/Atlétika IV. kcs. lány       1.hely
Béki Johanna 8.a, Kövesi Luca 8.c, Hujbert Viktória 8.b, Petro-Busa Zsófia 8.b, Sved Dária 6.c
Többpróba/Atlétika IV. kcs.egyéni      1.hely
Béki Johanna 8.a,
Kerületi zsinórlabda
Lökkös Enikő, Wankó Viktória 5.c, Skultéti Liza, Mikulás Mona 5.a, Bartakovics Szelma, Sved Dária 6.c, Bedák Zoé 6.c, Kiss Virág 7.b
                                                                         5. hely
Kerületi lábtenisz
Enkthumen Enkhsergelen 8.b, Brown Erik 8.c   3. hely
Juhász Fülöp, Polgári Marcell 4.a                      4. hely
Sevat Benjamin 7.b, Kis András 5.a                  5. hely
Kerületi röplabda
Béki Johanna 8.a, Hujbert Viktória 8.b, Sárosdi Zoé 8.c, Sevat Benjamin 7.b, Enkthumen Enkhsergelen 8.b
                                                                        1. hely
Kerületi Ergométer verseny
                 Lenert Erik 5.c            5. hely
Ónodi Jamina 6.a                  6. hely
Bartalkovics Szelma 6.c       3. hely
Csibor Gergő 7.b                  5. hely
Miklós Mira 8.b                    3. hely