CSENGETÉSI REND

Normál tanítási rend

1.óra  8:00 - 8:45

2.óra  8:55 - 9:40

3.óra  9:55 - 10:40

4.óra  10:55 - 11:40

5.óra  11:50 - 12:35

6.óra  12:45 - 13:30

7.óra  14:00 - 14.45

 

Rövidített tanítási rend

1.óra  8:00 - 8:35

2.óra  8:45 - 9:20

3.óra  9:35 - 10:10

4.óra  10:20 - 11:55

5.óra  11:05 - 11:40

6.óra 11:50 - 12:25

HETI ÉTLAP

36. hét

szept. 2-6.

     37. hét

szept. 9-13.

Digitális gyerekvédelmi

stratégai


VAKÁC.. 10..9..8..7..

<<


"Augusztus

csépelő.

Szeptember

   gyümölcshozó ."

>>
H K Sze Cs P Szo V
 26. 27.  28.  29.  30.  31.  1.
2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
9. 10. 11. 12.

13.

14. 15.
16. 17. 18. 19. 20. 21. 22.
 23. 24. 25. 26. 27.  28.  29. 
30.             
2024

28. 17:00 Szülői értekezlet 1. évf.

 

Étkezés díja 2023. ápr. 1-től:

           normál/diétás

1x-i    577 Ft/672 Ft

2x-i   717 Ft/822 Ft

3x-i   857 Ft/972 Ft

Az e-étkeztetés ezen

a címen érhető el:

http://etkeztetes.budapest13.hu/belepes

Az étkeztetéssel kapcsolatban bővebben

az iskolai önkormányzati hirdetőtáblán és

a Budapest Főváros XIII. Kerületi

Önkormányzat Intézményműködtető és

Fenntartó Központ honlapján tájékozódhatnak:

imfk.bp13.hu

 

Kedves Szülők!

Az e-ellenőrző felületét az alábbi linken érhetik el:

KRÉTA

Tanulói:

A felhasználó név: gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál.
A jelszó:gyermeke születési dátuma a 

következő formátumban: pl.: 1848-03-15

Gyermeke érdemjegyeit, házi feladatokat,

a tanárok üzeneteit itt tekinthetik meg.

Szülői (bővített jogosultság):

A felhasználó név:gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál, melynek végén G01 vagy G02 van.

A jelszót Önök állítják be.
Itt indíthatnak e-ügyintézést

(igazolások beküldése, levelezés a pedagógusokkal...)

Kérjük gyakran nézzenek 

rá az e-ellenőrzőre!

 

 

A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetősége

  Név A hét B hét
Rajz, technika szakkör
Sóvágóné Panajotu Anna  péntek 7-9. óra
DÖK gyűlés Bányai Petra
péntek 7. óra
Magyar előkészítő 7. évf.
Gulyás Szabó Hajnalka
csütörtök 7. óra
Francia szakkör Nagyné Jelics Adrienn
kedd 7-8. óra
Francia szakkör Binder Zsuzsanna szerda 6-7. óra
Versenyfelkészítő (Bolyai)
Péteriné Kriston Karola csüt. 6. óra
hétfő 6. óra
Történelem szakkör
Kulcsár Sára  kedd 0. óra
csüt. 0. óra
Énekkar Gulyás Szabó Hajnalka hétfő 7. óra
Földrajz, történelem
Mogyorósi Renátó
szerda 7-8. óra
Matematika előkészítő Kerekes Katalin
 kedd 7-8. óra
Angol szakkör
Kiss Péter
 péntek 7-8. óra
 

 

Impresszum   |   Jogi nyilatkozat   |   Honlaptérkép   |   Kapcsolatfelvétel