CSENGETÉSI REND

1.óra  8:00 - 8:45

2.óra  8:55 - 9:40

3.óra  9:55 - 10:40

4.óra  10:55 - 11:40

5.óra  11:50 - 12:35

6.óra  12:45 - 13:30

7.óra  14:00 - 14.45

HETI ÉTLAP

21.hét

 

Digitális gyerekvédelmi

stratégia

Madarak és fák napja

2019 Év madara a gólyatöcs

2019 Év fája a sajmeggy

 

<<

Május

Pünkösd hava

>>
H K Sze Cs P Szo V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
             
2019

6. osztályfényképezés

6-10. papírgyűjtés

13. Fővárosi Matematikaverseny

14. Gályás kalandtúra

15. Alsós Kerületi Matematika

     Verseny 4. évf.

19. ALDI Női Futás

20-ig Etika vagy Hit- és erkölcstan

oktatás igények felmérése

Emelt szintű francia és matematika

oktatás igénylése

Második idegen nyelvoktatás igénylése

7-8. évf.

Napközi és tanulószoba igénylése

4-7. évf.

21. Kiválóságok Napja 1-6. évf.

22. OKM mérés (angol) 6., 8. évf.

Francia Intézményi mérés 6., 8. évf.

Kiválóságok Napja 7-8. évf.

28. Győztesek Gálája

29. OKM mérés 6., 8. évf.

Matematika Intézményi mérés 5., 7. évf.

30. Sárkányhajó Diákolimpia


Kedves Szülők!

Az e-ellenőrző felületét az alábbi linken érhetik el:

KRÉTA

A felhasználó név: gyermeke 11 jegyű 

OM azonosítója, amit a diákigazolványon 

is megtalál.
A jelszó:gyermeke születési dátuma a 

következő formátumban: pl.: 1848-02-23
Gyermeke érdemjegyeit, a tanárok üzeneteit 

itt tekinthetik meg. Kérjük naponta nézzenek 

rá az e-ellenőrzőre!

Az e-étkeztetés ezen

a címen érhető el:

http://etkeztetes.budapest13.hu/belepes

Az étkeztetéssel kapcsolatban bővebben

az iskolai önkormányzati hirdetőtáblán és

a Budapest Főváros XIII. Kerületi

Önkormányzat Intézményműködtető és

Fenntartó Központ honlapján tájékozódhatnak:

imfk.bp13.hu

 

Galéria

Akik kíváncsiak arra, hogy milyen programokon vesznek részt iskolánk tanulói, bátran kattintsanak az alábbi linkekre!

2018-2019

Miénk a színpad!

1.a    2.c    3.a  3.a videó  3.b    3.c     4.a    4.c    5.a    5.c    5. évf. tánc    6. évf. tánc   7-8. angol    8.a     8. évf. buzogány     énekkar


"Játéktan" óra 1.c

Víz világnapja a Gárdonyiban

1848-49-es megemlékezés 4.b

Februári korizás

Farsang

Túrák

Magyar Kultúra Napja-Gárdonyi nap

Gárdonyi nap-Projekt

Karácsonyi kézműves délután

Amőba bajnokság az iskolában

Kerületi sakkverseny

Adventi ünnep-fényvarázslat

Pingpong bajnokság

Kerületi Floorball Verseny

Csoportmunka IKT eszközök használatával a 4.a-ban

Kerületi Úszóverseny

Bolyai Matematika Csapatverseny helyezettjei

Kerületi Futball Verseny

Kerületi Diákolimpia-Váltófutás

Pályaorientációs nap

Udvaravató

Szigetközi tábor

Kézműves tábor-Balatonszárszó


2017-2018

Osztálykirándulás 1.a

Erdei iskola 3.b, 3.c, 4.c

Erdei iskola 2.b, 3.a, 4.a és 4.b

Erdei iskola 2.a

Kerületi Atlétika Verseny

Miénk a színpad

Petrucz Mirkó -vívás

1848-1849

Farsangi mulatság

Bowling

Asztalitenisz Diákolimpia

Úszóverseny

Kosárlabda

Adventi kiállítás

Látogatás a CEU egyik intézményében

Kerületi Kölyökatlétika Csapatverseny

Kispályás foci őszi fordulója

Magyar Népmese Napja

Pályaorientációs nap

Vizz air futás

Sportnap Csillebércen

Tanévnyitó ünnepély


2016-2017

Szigetközi kenus tábor

Balatoni barangoló kézműves tábor

Mezei Futóverseny

Országos döntő (sakk)

BEAC bajnok (sakk)

1848. március 15.

Budapesti Diákolimpia (sakk)

Kisze égetés

Jégdisco

Budapesti Ifjúsági sakk csb.

Világbarangoló ovisuli

2.c osztály színházi előadás illusztrációi

Ergométer- diákolimpia

Sakk- diákolimpia

Karácsonyi kézműves foglalkozás felső tagozaton

Adventi kiállítás megnyitó

Emléktábla avatás

Francia csapatépítő kirándulás (Emese Park)

Decemberi korcsolyázás

Futó és gyaloglónap

Foci 3. és 4. korcsoport

YOYO bemutató az udvaron

Diákolimpia-úszóverseny

Ping-pong verseny

A Magyar Népmese Napja

Kerületi váltófutás

Tanévnyitó

Csillebérci sportnap


2015-2016.

Nyári táborok

Angol tábor Velencén

Francia tábor Balatonboglár

Kézműves tábor Keszthelyen

Sport tábor Balatonszemesen


Erdei iskolában, közel a természethez.

1.a és 2.a

2.c

3.a és 4.a

3.c

Rendhagyó rajz órák a 2.c osztályban

Legjobbak kirándulása

Továbbtanulás

Farsang

Gárdonyi nap

Béke téri templomi hangverseny

Karácsonyi koncert
Adventi kiállítás és megnyitó műsor

Danubia Zenekar koncertsorozata

 

Képek az iskolánkról

Híressé vált tanítványok az iskolánkban

Osztálytalálkozó 2012.

 

 

 

 

Impresszum   |   Jogi nyilatkozat   |   Honlaptérkép   |   Kapcsolatfelvétel