CSENGETÉSI REND

1.óra  8:00 - 8:45

2.óra  8:55 - 9:40

3.óra  9:55 - 10:40

4.óra  10:55 - 11:40

5.óra  11:50 - 12:35

6.óra  12:45 - 13:30

7.óra  14:00 - 14.45

Digitális gyerekvédelmi

stratégia



<<

Február

Böjt előhava

>>
H K Sze Cs P Szo V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
             
2018

FEBRUÁR

2. A félévi bizonyítványok kiosztása

   OVI-SULI: Világbarangoló

5. Szülői értekezlet 5-8. évf. 16:30

6. Szülői értekezlet 1-4. évf. 16:30

7. Kerületi Evezős Ergometer Diákolimpia

    Herman Ottó Országos Biológia Verseny

    (kerületi forduló)

    Modellezés-kerületi technika verseny

    (7-8. évfolyam)

8. Kerületi alsós versmondó verseny 3-4. évf.

   Értesítés a középfokú intézmények írásbeli

   vizsgáinak eredményeiről.

9. Farsangi mulatság

10. Budapesti Sakk Diákolimpia

13. Országos Általános Iskolai Francia

     Tanulmányi Verseny

14. Nyílt nap leendő elsősök szüleinek

     Szép magyar beszéd-kerületi magyar

     verseny (5-6, 7-8. évfolyam)

15. A továbbtanulási jelentkezési lapok

     továbbítása

16. Zrínyi Ilona Matematika Verseny 3-8. évf.

19. SZM értekezlet

20. Angol versmondó verseny

22. Szóbeli meghallgatások a közpiskolákban

24. Budapesti Sakk Diákolimpia csapatverseny

28. Hevesy György kerületi kémiaverseny 7-8. évf.


Tisztelt Szülők!

Az e-ellenőrző felülete megújult, az alábbi linken érhetik el:

KRÉTA

A felhasználó név: gyermeke 11 jegyű 

OM azonosítója, amit a diákigazolványon 

is megtalál.
A jelszó:gyermeke születési dátuma a 

következő formátumban: pl.: 1848-02-23
Gyermeke érdemjegyeit, a tanárok üzeneteit 

itt tekinthetik meg. Kérjük naponta nézzenek 

rá az e-ellenőrzőre!

Az e-étkeztetés ezen

a címen érhető el:

http://etkeztetes.budapest13.hu/belepes

tájékoztató szülőknek

 

 



Büszkeségeink

A Gárdonyi Géza portréját ábrázoló emlékplakettet, a "Gárdonyi díjat", minden tanévben a nevelőtestület határozata alapján a legjobb nyolcadik osztályos tanuló veheti át.

Gárdonyi-díjas tanulóink:

2017.    Erős Zoárd

2016.          Róder György

2015.          Tímár Jázmin

                   Juhász Márton

2014.           Novák Réka

2013.           Fehérkuti Anna, Debreceni Luca

2012.           Papik Réka, Nagy Kristóf Gyula

2011.           Matusz Márk, Téglás Anna

2010.           Szilvási Réka, Magyar Szilvia, Scherer Fruzsina

2009.           Hamrouni Noura

2008.           Zalatnay Lídia

2007.           Kerpel-Fronius Áron

2006.           Mansaré Anna Manty

2005.           Kaba Magali Jessica, Kimball Dávid, Kulcsár Andrea, Magyar Krisztina

2004.           Mansaré Finda

2003.           Nguyen P. B. Quynh

2002.           Papp Ágnes Veronika, Pataki Anna

2001.           Jókay Katalin

2000.           Jenei Zsigmond, Mezei Ildikó, Szabados Györgyi

1999.           Pál Judit, Sánta Julianna

1998.           Czigány Krisztina, Tihanyi Zsófia

1997.           Sándor Lénárd

1996.           Borbély Tímea, Morvai Claudia

1995.           Lázár András

1994.           Nagy Enikő

1993.           Magyar András

 



 

 

 

Versenyeredmények

Kitüntetett pedagógusok

Impresszum   |   Jogi nyilatkozat   |   Honlaptérkép   |   Kapcsolatfelvétel