CSENGETÉSI REND

1.óra  8:00 - 8:45

2.óra  8:55 - 9:40

3.óra  9:55 - 10:40

4.óra  10:55 - 11:40

5.óra  11:50 - 12:35

6.óra  12:45 - 13:30

7.óra  14:00 - 14.45

HETI ÉTLAP

48. hét

49. hét

50. hét

Digitális gyerekvédelmi

stratégia

http://csodaceruza.hu/wp-content/uploads/2013/12/kodaly2.jpg

Kodály Zoltán

"Senki se túlságosan nagy arra, hogy

kicsinyeknek írjon, sőt igyekeznie kell,

hogy elég nagy legyen rá.”

<<

December

Karácsony hava

>>
H K Sze Cs P Szo V
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
2017

Ady levelezős feladatmegoldó verseny

(1. forduló)

4. iskolai karácsonyi koncert főpróbája

   a Zeneiskolában

5. kerületi karácsonyi hangverseny

   főpróbája a Béke téren

6. Berzsenyi Matematikaverseny

   (7. 8. évfolyam)

   Diákolimpia-kosárlabda (IV. kcs. lány)

8. 16:30 Iskolai karácsoyi koncert

11. "Balázs Judit" Matematika Emlékverseny

     (6. évfolyam)

11. karácsonyi kézműves délután

    felső tagozatos diákjaink részére

12. 16:00 kerületi ünnepi hangverseny

     a Béke téri templomban

21. a téli szünet előtti utolsó tanítási nap

dec. 27- jan. 2. téli szünet

napközi ügyelet:Tomori Pál Általános Iskolában

jan. 3. a téli szünet utáni első tanítási nap


Tisztelt Szülők!

Az e-ellenőrző felülete megújult, az alábbi linken érhetik el:

KRÉTA

A felhasználó név: gyermeke 11 jegyű 

OM azonosítója, amit a diákigazolványon 

is megtalál.
A jelszó:gyermeke születési dátuma a 

következő formátumban: pl.: 1848-02-23
Gyermeke érdemjegyeit, a tanárok üzeneteit 

itt tekinthetik meg. Kérjük naponta nézzenek 

rá az e-ellenőrzőre!

Az e-étkeztetés ezen

a címen érhető el:

http://etkeztetes.budapest13.hu/belepes

tájékoztató szülőknek

 

 



Büszkeségeink

A Gárdonyi Géza portréját ábrázoló emlékplakettet, a "Gárdonyi díjat", minden tanévben a nevelőtestület határozata alapján a legjobb nyolcadik osztályos tanuló veheti át.

Gárdonyi-díjas tanulóink:

2017.    Erős Zoárd

2016.          Róder György

2015.          Tímár Jázmin

                   Juhász Márton

2014.           Novák Réka

2013.           Fehérkuti Anna, Debreceni Luca

2012.           Papik Réka, Nagy Kristóf Gyula

2011.           Matusz Márk, Téglás Anna

2010.           Szilvási Réka, Magyar Szilvia, Scherer Fruzsina

2009.           Hamrouni Noura

2008.           Zalatnay Lídia

2007.           Kerpel-Fronius Áron

2006.           Mansaré Anna Manty

2005.           Kaba Magali Jessica, Kimball Dávid, Kulcsár Andrea, Magyar Krisztina

2004.           Mansaré Finda

2003.           Nguyen P. B. Quynh

2002.           Papp Ágnes Veronika, Pataki Anna

2001.           Jókay Katalin

2000.           Jenei Zsigmond, Mezei Ildikó, Szabados Györgyi

1999.           Pál Judit, Sánta Julianna

1998.           Czigány Krisztina, Tihanyi Zsófia

1997.           Sándor Lénárd

1996.           Borbély Tímea, Morvai Claudia

1995.           Lázár András

1994.           Nagy Enikő

1993.           Magyar András

 



 

 

 

Versenyeredmények

Kitüntetett pedagógusok

Impresszum   |   Jogi nyilatkozat   |   Honlaptérkép   |   Kapcsolatfelvétel