CSENGETÉSI REND

1.óra  8:00 - 8:45

2.óra  8:55 - 9:40

3.óra  9:55 - 10:40

4.óra  10:55 - 11:40

5.óra  11:50 - 12:35

6.óra  12:45 - 13:30

7.óra  14:00 - 14.45

HETI ÉTLAP

. hét

augusztus -ig.

 

Digitális gyerekvédelmi

stratégai

 

<<

Aranyat izzó

augusztus.

>>
H K Sze Cs P Szo V
        5. 6. 7.
8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
15. 16. 17. 18.

19.

20. 21.
22. 23. 24. 25. 26. 27. 28.
29. 30. 31.         
2022

 

 

Étkezés díja 2021. jan-1-től:

1x-i   319 Ft

2x-i  385 Ft

3x-i   451 Ft

Az e-étkeztetés ezen

a címen érhető el:

http://etkeztetes.budapest13.hu/belepes

Az étkeztetéssel kapcsolatban bővebben

az iskolai önkormányzati hirdetőtáblán és

a Budapest Főváros XIII. Kerületi

Önkormányzat Intézményműködtető és

Fenntartó Központ honlapján tájékozódhatnak:

imfk.bp13.hu

 

Kedves Szülők!

Az e-ellenőrző felületét az alábbi linken érhetik el:

KRÉTA

Tanulói:

A felhasználó név: gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál.
A jelszó:gyermeke születési dátuma a 

következő formátumban: pl.: 1848-03-15

Gyermeke érdemjegyeit, házi feladatokat,

a tanárok üzeneteit itt tekinthetik meg.

Szülői (bővített jogosultság):

A felhasználó név:gyermeke 11 jegyű 

OA száma, amit a diákigazolványon 

is megtalál, melynek végén G01 vagy G02 van.

A jelszót Önök állítják be.
Itt indíthatnak e-ügyintézést

(igazolások beküldése, levelezés a pedagógusokkal...)

Kérjük gyakran nézzenek 

rá az e-ellenőrzőre!

 

 

Jelentősebb rendezvények, események időpontjai, a tanév munkarendje

 

2021/2022-es tanév eseményei

program

határidő

Tanévnyitó ünnepély, első tanítási nap

szeptember 1. szerda 8:00

Szülői értekezlet:

1. évfolyam

2., 7. évfolyam                                       

3., 8. évfolyam

4., 5. évfolyam                           

 

augusztus 26. 17:00

szeptember 6. 16:30, 17:00

szeptember 7. 16:30, 17:00

szeptember 8. 16:30, 17:00

Gárdonyi projekt témájának meghirdetése

szeptember 17. péntek

SzM választmányi értekezlet

szeptember 20. hétfő 17:00

8. évf. pályaválasztási kompetencia mérése

szeptember 20-október 11.

DÖK Tanács szeptember
Pályaorientációs Nap szeptember 24. péntek
Részvétel a Francia Intézet nyílt napján

szeptember __. szombat

A magyar népmese napja

szeptember 30. csütörtök

Megemlékezés az aradi vértanúkról -  stúdióműsor

október 6.

Szülői fórum a 6. évf.

október 11. hétfő 17:00

"Apród-avató" 5. évfolyam

október 13. szerda 14:30-16:00

Bolyai matematika csapatverseny

október 15.

Gárdonyi projekt részletes kiírása

október 15-ig.

Szülői fórum a 4. évf.

október 18. hétfő 17:00

Megemlékezés az 1956-os forradalom és a köztársaság kikiáltásának évfordulója alkalmából

alsó tagozat: emlékhelyek meglátogatása

október 22.

"Ennyit tudunk már!" kiállítás az 1. évf. munkáiból

november eleje

Nyitott kapuk napja 5-7. évf.

november 9. kedd 1-3. óra

Nyitott kapuk napja 2-3. évf.

november 10. szerda 1-2. óra

Bolyai magyar csapatverseny

november 12. péntek

Fogadó óra

november 15. hétfő 16:30

Pályaválasztási szülői értekezlet a 8. évfolyam számára

november 22. hétfő 17:00

Diák-közgyűlés

november 24. szerda

Ovisuli Klub- Fedezd fel a sulit!

november 26. péntek 16:30

Zöldike Természetismeret verseny

november .

Adventi fények ünnepe, kiállítás a gyermekek által készített munkákból

november 26.

Zrínyi Matematika Verseny I. forduló

november 29.

Mikulás megünneplése osztályonként

december 6., 11.

A 8. osztályos tanulók jelentkezése a központi írásbeli felvételi vizsgára közvetlenül a központi írásbeli felvételi vizsgát a szervező intézményben

december 3-ig

Karácsonyi megemlékezés osztálykeretben

felső tagozat

alsó tagozat

 

december 21. kedd

decemberben a tanítás utolsó hetében

Gárdonyi projektnapok

január 3-5. 1-4. órában

A magyar kultúra napja keretében a Gárdonyi-nap megrendezése:

  • a Gárdonyi-dombormű megkoszorúzása
  • ünnepi műsor
  • a pályázatok értékelése, Gárdonyi-díj átadása,
  • alsó tagozat versmondó verseny
  • felső tagozat vers- és prózamondó-verseny
  • projekt hét a felső tagozaton
  • akadályverseny a felső tagozatosoknak
  • kiállítás a beérkezett pályamunkákból

január 21. péntek

Változás: január 24. hétfő

 

 

 

 

 

 

 

 

Központi írásbeli felvételi vizsga

január 22. szombat

Bizonyítvány osztás

január 28-ig

Ovisuli Klub-Világbarangoló

január 28. péntek 16:30

Sítábor

február 2-6.

Bolyai Természetismeret Verseny

február 4. péntek

Írásbeli felvételi vizsga eredménye

február 7.

Farsangi mulatság

Alsó: Jelmezes felvonulás a tornateremben, játékok osztálykeretben

 

Felső: Farsangi hét, játékok, vetélkedők, zene, tánc, büfé

február 11. péntek

Nyílt nap a leendő elsősök szüleinek

február 10. 8:30

Jelentkezési határidő a középfokú iskolákba

február 19.

SzM értekezlet

február 21. hétfő 17:00

Nyitott kapuk napja az 1. évfolyam számára

február 23. 1-2. óra

Megemlékezés a kommunista és egyéb diktatúrák áldozatairól

február 25.

Ovisuli Klub-Csodák palotája

február 25. 16:30

Zrínyi Ilona Matematika Verseny II. ford.

március 4.

Megemlékezés az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulójáról

március 11. péntek de.

Nyílt nap a leendő elsősök szüleinek

március 10. 8:30

Megemlékezés a holokauszt magyarországi áldozatairól-VÁNDORKIÁLLÍTÁS

március 28-április 8.

Fogadó óra

április 4. 16:30

Miénk a színpad

április 8. péntek

Megemlékezés a Költészet Napjáról

április 8.

Általános iskolai beiratkozás

április 21-22.

Megemlékezés a Holokauszt áldozatairól

április 16.

Osztályfényképezés májusban
OKM mérések 6. évf.
május 18-31..
OKM mérés 8. évf.
május 4-17.
Intézményi mérés francia és matematika tantágyból májusban
MATALENT7 mérés májusban
Egészség- és sportnap/hét május 28. szombat
Megemlékezés a Nemzeti összetartozás napján

június 3.

Legjobbak kirándulása

június 3. péntek

Erdei iskola 2-4. évfolyam

június 7-9.

Osztálykirándulások 1. és 5-8. évfolyam (2 vagy 2x1 napos)

június 8., 9.

A nyolcadikosok búcsúztatása, ballagás, ünnepélyes tanévzáró, bizonyítványosztás

június 17. 15:30

 

 

 

 

 

 

Impresszum   |   Jogi nyilatkozat   |   Honlaptérkép   |   Kapcsolatfelvétel